ما کی هستیم

ما محمد ناطقی و امیر رحمانی ، دانش آموخته و فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ و سوشال مارکتینگ ، با ایجاد مشارکتی صحیح در جهت رشد کسب و کارهای کوچک و بزرگ همراه با تیم‌ها و مجموعه‌های خلاق هستیم.

تخصص تیم اینستاپاسیو مشاوره ، آموزش و ایجاد فضایی پویا برای ایده‌پردازی و مشارکت برای صاحبان کسب و کارها در فضای دیجیتال و غیر دیجیتال می‌باشد تا با تولید محتوای اصولی ، ادمینی تخصصی، تبلیغات ویژه و‌ اصولی ، تصویربرداری حرفه‌ای از محصولات و … در جهت رشد بیزینس و جذب و افزایش مخاطب و فروش گام بردارند .

اگر صاحب برند و کسب و کاری هستید و متوجه شده‌اید که در زمینه جذب مخاطب و فروش موفق نبوده‌اید و یا ایده‌ی ویژه‌ای برای پرزنت محصول و یا ارائه خدمات خود ندارید تیم اینستا‌پاسیو به کمک شما خواهد آمد

ما کیستیم؟

ما دو نفر از دانش‌آموختگان و فعالان حوزه‌ی سوشال مدیا و دیجیتال مارکتینگ هستیم که از سال‌های پیش، تمام فکر و ذکرمان تشکیل تیمی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بزرگ در فضای دیجیتال و سنتی بود. همین پیش‌زمینه‌ی ذهنی، ما را به‌سمت تشکیل تیم «اینستاپاسیو» حرکت داد و کمک کرد تا اینستاپاسیو در سال ۱۳۹۷ با همکاری مشترک محمد ناطقی و امیر رحمانی چشمانش را به روی جهانِ بی‌انتهای ما آدم‌ها باز کند تا بلکه بتواند گره‌ای از کلافِ در هم و برهم دنیای این روزها برای شما باز کند.

هدف ما چیست؟

بنیان تیم اینستاپاسیو بر خلاقیت استوار شده و ما عاشقِ کمک به کسب‌و‌کارهایی هستیم که جسارتی به‌اندازه‌ی عقاب و اهدافی به ارزشمندی مروارید دارند.

هدف تیم ما « کمک برای موفقیت روز افزون» و «ایجادِ حسِ امروز بهتر از دیروز» در کسب‌وکارهای ارزشمند شماست.

چه تخصصی داریم؟

ما در مشاوره، اجرا ، آموزش و ایده‌پردازی برای بهبود وضعیت کسب‌وکارها در بازار آنلاین و آفلاین تخصص داریم و به شما کمک می‌کنیم تا با تولید محتوای اصولی، افزایش فالوور و ادمینی تخصصی شبکه‌های مجازی و سایتتان، بودجه‌بندی و انجام تبلیغات اصولی و همچنین عکاسی و فیلمبرداری از محصولات یا نحوه‌ی اجرای خدماتتان، در جهت رشد برند و افزایش فروش کسب و کار شما گام‌های بلندی برداریم.

اگر صاحب کسب و کاری هستید و احساس می‌کنید تا امروز آنقدر که باید و شاید بیزینس شما جهت نگرفته و به فروش دلخواهتان دست نیافته‌اید، یا به ایده‌ای ویزه و نو برای عرضه‌ی محصول و خدمات خود نیاز دارید، هر لحظه که اراده کنید، تیم اینستاپاسیو به کمک شما می‌آید و در کل مسیرِ پیشِ‌رویتان، با تمام توان در کنار شما خواهد ماند.