سلام وینشویی عزیز

ممنونم از اینکه کارخانه محتواسازی رو برای سرمایه گذاری انتخاب کردی. توی این نوشته می خوام به صورت کامل نحوه استفاده از دوره رو بهتون آموزش بدیم؛ پس یه چند دقیقه‌ای وقتت رو به ما بده و این متن رو با دقت مطالعه کن.

دوره به چه صورت برگزار می‌شه؟!

آموزش‌های دوره مثل آموزش اپلیکیشن‌های کاربردی تولید محتوا، آموزش ساخت کاور و … توی پیج پرایویت کارخانه محتواسازی قرار داده می‌شه.

پکیج ۴۰ گیگی ابزار تولید محتوا مثل یه دریا فونت و PNG و موزیک بدون کپی رایت و … هم داخل سایت ما هست که می‌تونی دانلودش کنی.

بعد از پرداخت برای دسترسی به محتواها باید چیکار کنم؟!

خیلی سادست فقط قدم‌های زیر رو انجام بده:

  • قدم اول: ساخت اکانت در سایت اینستاپاسیو

توی اولین قدم باید توی سایت ما برای خودت یه اکانت (حساب کاربری) بسازی تا بتونی از پکیج ۴۰ گیگی ابزار تولید محتوا استفاده کنی. برای این کار اول روی لینک زیر بزن.

بعدش روی گزینه نام نویسی کلیک کرده و نام و نام خانوادگی و شماره همراه یا ایمیل خودتونو وارد کنید و در قسمت رمز عبور، یک رمز برای خودتون مشخص کنید تا بعدا بتونید باهاش وارد سایت ما بشین. فقط دقت کنید رمز عبوری که انتخاب می‌کنید حتما دارای یک حرف انگلیسی بزرگ و یک کاراکتر مثل @ یا # یا $ و … باشد.

بعد از پرکردن اطلاعاتتون روی گزینه “نام نویسی” بزنید و کد تاییدی که براتون پیامک شده یا به ایمیلتون ارسال شده رو وارد کنید و گزینه “ثبت کد تایید” رو بزنید.

آموزش تصویری

مراحل تکمیل ثبت نام دوره کارخانه محتواسازی

مراحل تکمیل ثبت نام دوره کارخانه محتواسازی

مراحل تکمیل ثبت نام دوره کارخانه محتواسازی

مراحل تکمیل ثبت نام دوره کارخانه محتواسازی

مراحل تکمیل ثبت نام دوره کارخانه محتواسازی

خب حالا دیگه کارمون اینجا تمومه و لازمه بریم سراغ اینستاگرام!

  • قدم دوم: فالو کردن پیج کارخانه محتوا و ارسال دایرکت

حالا توی قدم بعدی پیج زیر رو فالوو کنید: ( آیدی پیج: @karkhane.mohtava )

بعد از اینکه به پیج کارخانه ریکوئست دادین لطفا یه دایرکت هم به همون پیج ارسال کرده و نام و نام خانوادگی و شماره همراهتونو ارسال کنید.

بچه‌های پشتیبانی ما سریعا جواب شما را خواهند داد و دوره کارخانه محتواسازی به اکانت سایتتون اضافه میشه و همچنین توی پیج کارخانه اکسپت خواهید شد تا از محتواهای آموزشیش استفاده کنید.

بزن بریم که کارخونه منتظرته!!!